Keywords [ carbide rotary bits ] match 36 producten.
SN-4M Carbide Rotary Bit AlTiN Coated Carbide Rotary Tool Bits Inverted Cone Design
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr Single Fine Cut Voor Chamfer Hole Work
| Model: | SJ-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
Kogelneus hardmetalen roterende braam SF-5M hardmetalen roterende bit met scheepswerf snijprofiel
| Model: | SF-5MSY |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Semi-afgewerkte Carbide Rotary Burr SF-5M Industrial voor de borstelslijptoepassing
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Massieve wolfraamcarbide braamfrezen 3 mm nano blauw gecoat met verbeterd smeerontwerp
| Model: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm/11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
Stalen wolfraamcarbide-burrbits SF-3M Duurzaam voor precisie metaalbewerking
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
SD-5M Carbid Roterende Bits Bal Diamant Geslepen Voor Harde Materialen Complexe Oppervlakte Polijsten
| Model: | SD-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
Niet-standaard karbide roterende boeren op maat gegoten ijzercarbide boer bits
| Model: | VA 1225 |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Laser gegraveerde kegelcarbide-boor SF-3M OEM wolfraamcarbide-deburring bits
| Model: | SF-3M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Standaard Carbide Burr Bit 5-delige Set Slijtvaste Carbide Burr Die Grinder Bit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |