Keywords [ carbide rotary bits ] match 36 produkty.
SN-4M Karbid obrotowy AlTiN powlekany Karbid obrotowy narzędziowy
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr Single Fine Cut Do pracy z dziurami
| Model: | SJ-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
Frez stożkowo-kulisty z węglika spiekanego SF-5M z zębem stoczniowym
| Model: | SF-5M SY |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Półukończony węglowodorek obrotowy burr SF-5M Przemysłowy do obróbki grubowania
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Solidne wolframkarburowe kawałki burr 3mm Nano Blue powlekane z ulepszoną konstrukcją smarowania
| Model: | SA-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm/11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Frez YG8 z węglika spiekanego do precybnej obróbki metali
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
SD-5M Węglowodorów Rotary Bits Ball Diamant Cut For Hard Materials Complex Surface Polishing
| Model: | SD-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
Niestandardowe węglowodany obrotowe węglowodanowe
| Model: | VA 1225 |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Bity do odrywania węglem wolframowym grawerowane laserowo
| Model: | SF-3M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Standardowy Carbide Burr Bit 5 Piece Set Odporny na zużycie Carbide Burr Die Grinder Bit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |