ALLE PRODUCTEN
SB-5M Gelaste Carbide Frees 12.725 Dubbele Snede voor Veelzijdige Metaalbewerking
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
High Performance Tungsten Carbide Burrs Efficient SD-5M voor het slijpen van de slijtage
| Model: | SD-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SC-5M C12.725 Dubbele snede wolfraamcarbide braam professioneel voor algemene metaalbewerking
| Model: | SC-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M Karbide Freesstift - Dubbele Snede voor Algemene Metaalbewerking
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-3M SC 1/4 Inch Shank Standard Burr - Noord-Amerikaanse apparatuur compatibel
| Model: | SD-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
Heavy Duty Wolframcarbide Freesvormen SF-5M Duurzaam Geen Coating Voor Lasreiniging
| Model: | SF-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5M Karbide Rotatiebraam - 12,7 mm Kop Enkele Fijne Snede voor Algemeen Metaalbewerking
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Corrosiebestendige wolfraamcarbide-booringen SG-3M dubbel gesneden voor mariene omgevingen
| Model: | SG-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SJ-5M Single Cut Non-Standard Angle Burr - 60° speciaal hoek snijgereedschap
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SJ-5M SC |
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
SE-5M Diamantgeslepen E12.72206 Hardmetalen Frees voor Algemene Bewerking
| Model: | SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |