ALLE PRODUCTEN
Kegel Langsteel Carbide Frezen Hittebestendig SH-5ML6 Voor Gebogen Werk
| Model: | SH-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 182 mm |
Ovale lange schacht roterende braam SE-3ZML6 DC 150 mm schacht voor diepe holle concaaf werk
| Model: | SE-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 166mm |
SC-5ML6 Long Shank Carbide Burrs Ball Nosed Cylinder voor diep holte oppervlak afwerking werk
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
Langschacht Carbid Freesbeitels SE-5ZML6 DC Geschikt voor Diepe Gaten
| Model: | SE-5ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
SE-5ZML6 SC Extended Shank Carbide Burr met SC Cut Geometry en 170 mm totale lengte voor diep holtewerk
| Model: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
Verlengde schacht hardmetalen kogelboor SD-5ML6 DC kogelneusboor hoge duurzaamheid
| Model: | SD-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 161 mm |
SD-42ML3 Single Cut Carbide Rotary Burr met 3 mm schakeldiameter en 75 mm totale lengte voor diepe holtes
| Model: | SD-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 2,8 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SF-5ML6 Precisie Verlengde Schacht Frees Speciale Tool Voor Diepe Matrijsholtes
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SG-3ZM Langschacht Carbidbraam met 10mm Kop en 150mm Schacht voor Diepe Sleuven en Hoeken - Puntige Boomvorm
| Model: | SG-3ZM IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
SA-41M massief hardmetalen cilindrische dubbelgesneden braam - 38 mm totale lengte voor algemene metaalafwerking
| Model: | SA-41M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |