ALLE PRODUCTEN
SE-3M Virgin YG8 Zilvergelijste halffabricate van koolstofcarbide met 9,6 mm snijdia voor precisie slijpwerk
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SL-2M Virgin Tungsten Carbide Preform - Zilvergelijste halffabricate Carbide Burr met een snijdiameter van 8 mm
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Semi-afgewerkte Carbide Rotary Burr SF-5M Industrial voor de borstelslijptoepassing
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-5M Radiusboom Carbide Rotatiebraam Blank met 12,7 mm Snijdiameter voor Aanpasbare Tandprofielen
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-5M M1225 Ongeslepen wolfraamcarbide met zilver gesoldeerde halfafgewerkte carbide braam blanco met 12,7 mm snijdiameter
| Model: | SM-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Virgin Grade YG8 Zilvergelijste Carbide Burr Preform met 12 mm snijdiameter voor Custom Grinding
| Model: | SL-4ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SJ-5M 60° Verzinkboor van wolfraamcarbide met een snijdiameter van 12,7 mm en wolfraamcarbide materiaal voor speciaal tandenslijpen
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SG-3M Puntige Boom Carbide Rotary Burr Blank met 9,6 mm Snijdiameter voor Maatwerk Tandenslijpen
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SG-1BM Puntige Boom Carbide Rotary Burr Halfafgewerkt voor Tand Slijpen
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SA-2ZM Cilinder Carbide Burr Blank met 8 mm kopdiameter voor op maat slijpen van tanden in wolfraamcarbide materiaal
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |