ALLE PRODUCTEN
Aluminium gesneden roterende braamset AITiN gecoate hardmetalen slijpbits SL-5M Hoge temperatuurbestendigheid
| Model: | SL-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 30 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
TiAlN-gecoate dubbel gesneden carbide Burr SG-5M boomvorm voor hoogsterk metaal
| Model: | SG-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
AlTiN-gecoate hardmetalen roterende braam SM-4M hittebestendig gereedschap met enkele fijne vertanding
| Model: | SM-4MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SF-3M AlTiN Gecoate Diamantgeslepen Hardmetalen Frees voor Roestvrij Staal en Superlegeringen
| Model: | SF-3MDM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
AlTiN Gecoate SC-5M Enkele Snede Hardmetalen Frees voor Algemene Bewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-5M AlTiN-gecoat Carbide Burr voor Aluminium en Zachte Metalen
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
AlTiN Gecoate Enkele Snede Hardmetalen Frees voor een Schone Afwerking op Metalen
| Model: | SD-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SF-5M AlTiN-Coated Diamant-Hartmetallfräser für harte Materialien mit verlängerter Lebensdauer
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M AlTiN Gecoate Aluminium Snijkarbidebraam met 12,7 mm Snijdiameter voor Glad Afwerking
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SN-4M Dubbelgesneden hardmetalen braam met AlTiN-coating – 12,7 mm snijdiameter voor algemene metaalbewerking
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |