Volframcarbide roterende boor set met 6 mm staaf en multi-shaped kit voor deburring en slijpen
| Model: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Virgin Grade YG8 Zilvergelijste Carbide Burr Preform met 12 mm snijdiameter voor Custom Grinding
| Model: | SL-4ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SJ-5M 60° Verzinkboor van wolfraamcarbide met een snijdiameter van 12,7 mm en wolfraamcarbide materiaal voor speciaal tandenslijpen
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SG-3M Puntige Boom Carbide Rotary Burr Blank met 9,6 mm Snijdiameter voor Maatwerk Tandenslijpen
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SD-5M AlTiN-gecoat Carbide Burr voor Aluminium en Zachte Metalen
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SF-5M AlTiN-Coated Diamant-Hartmetallfräser für harte Materialien mit verlängerter Lebensdauer
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
AlTiN Gecoate Enkele Snede Hardmetalen Frees voor een Schone Afwerking op Metalen
| Model: | SD-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SD-42ML3 Single Cut Carbide Rotary Burr met 3 mm schakeldiameter en 75 mm totale lengte voor diepe holtes
| Model: | SD-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 2,8 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SF-5ML6 Precisie Verlengde Schacht Frees Speciale Tool Voor Diepe Matrijsholtes
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
Verlengde schacht hardmetalen kogelboor SD-5ML6 DC kogelneusboor hoge duurzaamheid
| Model: | SD-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 161 mm |