Anti Vibration Long Shank Carbide Burrs SA-5ML6 Damping Design verbetert de bewerkingsstabiliteit
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SA-5ML6DC |
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
SF-5 Dubbel Gesneden Verlengde Schacht Frees voor Diepe Gaten en Binnenpijp Bewerking
| Model: | SF-5ML gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SE-5M Langschacht-Schleifstifte mit Wolframcarbid-Material
| Model: | SE-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 172mm |
Hoge-efficiëntie wolfraamcarbide die grinder bits SB-3M met dubbele snijpunten
| Model: | SB-3M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Slijtvaste hardmetalen roterende braam kegel SG-5M met ontwerp met brede tandafstand
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Stalen wolfraamcarbide-burrbits SF-3M Duurzaam voor precisie metaalbewerking
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
YG8 Wolframkarbid Frässtifte SC-5M Rotationsfräsersatz für Luft- und Raumfahrtaluminium
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SE-3M Diamantgeslepen roterende braam frees voor roestvrij staal en hooggelegeerd staal
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Boomvormige Carving Bits SG-5M G12.72506 voor Aluminium Bewerking
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Aluminium Freesnijder SC-5M Polijsten Roestvrij Staal Ra0.4μM Oppervlak
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |