SE-5M Diamantgeslepen E12.72206 Hardmetalen Frees voor Algemene Bewerking
| Model: | SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SF-5M Ball Nosed Tree Diamond Cut Carbide Burr - voor het polijsten van curves van harde materialen
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M Cylinder zonder eindgesneden diamant gesneden carbide borrel - voor hard materiaal platte en zijdelingse werken
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Kegelvormige diamant gesneden voor metaalbewerking
| Model: | SM-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SF-51M Ball-Nose Carbide Rotary Burrs 6mm Hoofd 3mm Schank voor detailwerk
| Model: | SF-51M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SD-5M Gelaste Carbide Kogelbraam Grove Snede voor Snelle Metaalverwijdering
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SD-5M Carbid Roterende Bits Bal Diamant Geslepen Voor Harde Materialen Complexe Oppervlakte Polijsten
| Model: | SD-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SK-3M Enkele Snede Carbide Frees voor Gehard Staal met Ra0.4μm Oppervlakteruwheid en ≤0.15mm Concentriciteitstolerantie
| Model: | SK-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 4,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 52 mm |
SA-2M 5-Axis CNC Precision Grinding Carbide Rotary Burr met ≤0,15 mm uitloop en hoge nauwkeurigheid
| Model: | SA-2M Sk |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SN-2ZM Houtbewerking Speciaal Carbide Rotary Burr - Hardwood Carving
| Model: | SN-2ZMSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |