SH-5ZM Karbide Rotatievijl - Dubbele snede voor metaal- en gietstukverwerking
| Model: | SH-5ZM gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SC-5ZM Bolvormige cilindervormige karbideboor - dubbel gesneden voor gebogen en plat werk
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
YG8 Kwaliteit Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktisch Met Helical Fluit Ontwerp
| Model: | SG-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - voor verticale gaten en rechthoekige kampers
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SN-4M Omgekeerde Kegelvorm Dubbele Snede Hardmetalen Frees - Voor Interne Ruimen en Omgekeerde Hellingsmachinering
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SD-5M Bolvormige aluminium gesneden carbide-boor - voor gebogen en intern aluminiumbewerking
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SB-5M met aluminium tandborrel met eindsnijdende cilinder - voor oppervlaktewerkzaamheden met aluminium en zachte metalen
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-1M 6 mm Solid Carbide Single Cut Rotary Burr 50 mm Totale lengte voor metaalbewerking
| Model: | SA-1M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Dubbel gesneden voor metaalverwerking
| Model: | SL-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
Draagbare Carbid 5-delige Rotary Burr Set Aluminium Koffer Flexibele Tand en Vorm Opties
| Model: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/61/64mm |