Keywords [ carbide rotary burr cutter ] match 5 προϊόντα.
Αντικόλλητες στροφικές μάντρες καρβιδίου SA-5M για την επεξεργασία πλαστικού αλουμινίου
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αλουμινίου Cut Carbide Burr Tool SE-3M Silver Brazed Carbide Burr Cutter με Ultra Low Runout
| Μοντέλο: | ΣΕ-3Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SB-5M με αλουμινένιο οδοντικό σχοινί κυλίνδρου με κοπή στην άκρη - Για εργασίες επιφανείας αλουμινίου και μαλακών μετάλλων
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL‑4M AlTiN επικαλυμμένη σφαιρική μύτη κωνική καρβιδίου για αλουμίνιο καμπύλη
| Μοντέλο: | SL-4M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SC-5M AlTiN Coated Μονοκοπτικό Καρβιδίου για Γενική Κατεργασία
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
1