Εγκατάσταση περιστροφικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών
| Μοντέλο: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Πριγκίπισσα βαθμίδα YG8 Ασημένιο συγκολλημένο καρβίδιο Burr Preform με διάμετρο κοπής 12 mm για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SL-4ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SJ-5M 60° Επικοινωνιακό σχοινί από καρβίδιο με διαμέτριο κοπής 12,7 mm και υλικό από καρβίδιο βολφραμίου για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SJ-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SG-3M Κορυφαίο δέντρο καρβιδίου περιστροφικό κενό με διάμετρο κοπής 9,6 mm για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SG-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SD-5M AlTiN-Coated Καρβιδένια Φρέζα Αλουμινίου για Αλουμίνιο και Μαλακά Μέταλλα
| Μοντέλο: | SD-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SF-5M AlTiN-Coated Diamond Cut Carbide Burr για σκληρά υλικά με παρατεταμένη διάρκεια ζωής εργαλείου
| Μοντέλο: | SF-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Επικάλυψη με μονοκόλλητη κόψη από καρβίδιο AlTiN για καθαρό φινίρισμα σε μέταλλα
| Μοντέλο: | SD-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SD-42ML3 Μονοκόμματο Καρβιδένιο Περιστροφικό Φρέζας με Διάμετρο Κάννης 3mm και Συνολικό Μήκος 75mm για Βαθιές Κοιλότητες
| Μοντέλο: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 2,8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SF-5ML6 Ειδικό εργαλείο στροφικής βούρτσας για βαθιές κοιλότητες μούχλας
| Μοντέλο: | SF - 5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Εκτεταμένο Σκανκ Carbide Ball Burr SD-5ML6 DC Ball Nose Burr Υψηλή αντοχή
| Μοντέλο: | SD-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |