ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
Κωνικές Καρβιδίου με Μακριά Λαβή Ανθεκτικές στη Θερμότητα SH-5ML6 Για Καμπύλες Εργασίες
| Μοντέλο: | SH-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 182 χιλιοστά |
Οβάλ Μακρύ Σκανκ Ροταριακό Burr SE-3ZML6 DC 150mm Σκανκ για βαθιά κοιλότητα Κωνκώδης εργασία
| Μοντέλο: | SE-3ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 166mm |
SC-5ML6 Μακριά Καρβιδένια Φρέζα με Σφαιρική Μύτη Κυλίνδρου για Εργασίες Φινιρίσματος Επιφανειών σε Βαθιές Κοιλότητες
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Διάμετρος διαστάσεως ≤ 1 mm
| Μοντέλο: | SE-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SE-5ZML6 SC Επεκτεινόμενη σχισμή καρβιδίου με γεωμετρία κοπής SC και συνολικό μήκος 170 mm για εργασίες βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SE-5ZML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
Εκτεταμένο Σκανκ Carbide Ball Burr SD-5ML6 DC Ball Nose Burr Υψηλή αντοχή
| Μοντέλο: | SD-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 161 χιλιοστά |
SD-42ML3 Μονοκόμματο Καρβιδένιο Περιστροφικό Φρέζας με Διάμετρο Κάννης 3mm και Συνολικό Μήκος 75mm για Βαθιές Κοιλότητες
| Μοντέλο: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 2,8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SF-5ML6 Ειδικό εργαλείο στροφικής βούρτσας για βαθιές κοιλότητες μούχλας
| Μοντέλο: | SF - 5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SG-3ZM Καρβιδιοειδής σχοινίς με 10 mm κεφαλή και 150 mm σχοινί για βαθιές τρύπες και γωνίες - σχήμα αιχμηρού δέντρου
| Μοντέλο: | SG-3ZM IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SA-41M Κύλινδρο στερεού καρβιδίου διπλής κοπής - 38 mm συνολικό μήκος για γενική μεταλλική τελειοποίηση
| Μοντέλο: | SA-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |