ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Set AITiN Επικάλυψη Καρβιδίου Στρίψιμο Bit SL-5M Αντίσταση σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μοντέλο: | SL-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
TiAlN Coated Double Cut Carbide Burr SG-5M Tree Shape For High Strength Metal
| Μοντέλο: | SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Καρβιδένια περιστροφική φρέζα με επίστρωση AlTiN SM-4M Ανθεκτική στη θερμότητα με μονή λεπτή κοπή
| Μοντέλο: | SM-4M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SF-3M AlTiN Coated Diamond Cut Carbide Burr για ανοξείδωτο χάλυβα και υπερσυναλλέγματα
| Μοντέλο: | SF-3M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SC-5M AlTiN Coated Μονοκοπτικό Καρβιδίου για Γενική Κατεργασία
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-5M AlTiN-Coated Καρβιδένια Φρέζα Αλουμινίου για Αλουμίνιο και Μαλακά Μέταλλα
| Μοντέλο: | SD-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
Επικάλυψη με μονοκόλλητη κόψη από καρβίδιο AlTiN για καθαρό φινίρισμα σε μέταλλα
| Μοντέλο: | SD-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SF-5M AlTiN-Coated Diamond Cut Carbide Burr για σκληρά υλικά με παρατεταμένη διάρκεια ζωής εργαλείου
| Μοντέλο: | SF-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M AlTiN επικαλυμμένο με αλουμίνιο κόψιμο Carbide Burr με διάμετρο κόψιμο 12,7 mm για ομαλό φινίρισμα
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SN-4M Καρβιδένια Φρέζα Διπλής Κοπής με Επίστρωση AlTiN – Διάμετρος Κοπής 12,7mm για Γενικές Εργασίες Μεταλλουργίας
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |