ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SB-5M Συγκολλημένο Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα B12.725 Διπλής Κοπής για Ευέλικτη Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Υψηλής απόδοσης βυθίσματα βαλφραμίου βαλφραμίου αποδοτικό SD-5M για την αφαίρεση συγκόλλησης συγκόλλησης
| Μοντέλο: | SD-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SC-5M C12.725 Φρέζες από καρβίδιο βολφραμίου διπλής κοπής Επαγγελματικές για γενικές μεταλλουργικές εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5M Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για γενική μεταλλική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-3M SC 1/4 ιντσών Σκανκ Στάναρτ Μπερ - Βορειοαμερικανικός εξοπλισμός συμβατός
| Μοντέλο: | SD-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
Συρραπτικό καρβιδίου βολφραμίου βαρέως τύπου SF-5M Ανθεκτικό Χωρίς Επίστρωση για Καθαρισμό Συγκολλήσεων
| Μοντέλο: | SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-5M Carbide Rotary Burr - 12,7 mm Head Single Fine Cut για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SC-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Ανθεκτικοί στη διάβρωση σχοινιά βαλφραμίου βολφραμίου SG-3M διπλής κοπής για θαλάσσια περιβάλλοντα
| Μοντέλο: | SG-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SJ-5M Μονόκοπη μη τυποποιημένη γωνιακή μάντρα - Ειδικό εργαλείο κοπής γωνίας 60°
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SJ-5M SC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
SE-5M Diamant-Schliff E12.72206 Hartmetall-Rotationsfräser für gängige Bearbeitungen
| Μοντέλο: | SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |