ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SL-4M Σφαίρα μύτη Κωνικό Carbide Burr Αλουμίνιο Κόψιμο για Αλουμίνιο καμπυλωμένο
| Μοντέλο: | SL-4M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
Αντικόλλητες στροφικές μάντρες καρβιδίου SA-5M για την επεξεργασία πλαστικού αλουμινίου
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Stabile Leistung Hartmetall-Rotationsfräser SH-3ZM für Aluminium, weiche Nichteisenmetalle
| Μοντέλο: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M A1225 Cilindro de Carburo de Tungsteno de Alta Durabilidad con Corte Único
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-5ZM Κύλινδρο με σφαίρα με μύτη από αλουμίνιο με κόψιμο καρβιδίου - C1225 AL
| Μοντέλο: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SF-5M Μύτη Μπάλας Κωνοειδές Αλουμινίου Κοπής Καρβιδίου - Για Κατεργασία Αλουμινίου Πολλαπλών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-3M YG8 Κυλινδρική Καρβιδίου Τρυπάνι - Γενική Επεξεργασία Μετάλλων
| Μοντέλο: | ΑΕ - 3Μ ΙΝΟΧ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SH-5M Καρβιδικό αλουμινένιο κόψιμο Rotary Burr - Σχεδιασμένο για την επεξεργασία μη σιδηρούχων μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77 |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Διπλή κοπή για το σχήμα και την τελική επεξεργασία διαφόρων μετάλλων
| Μοντέλο: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-5ZM Κωνικό INOX Cut Carbide Burr - M122506 Για πλαγιές από ανοξείδωτο χάλυβα και εργασίες τρύπων
| Μοντέλο: | SM-5ZM IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |