ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
Σετ περιστροφικών φρεζών από σύνθετο υλικό 12mm 5 τεμαχίων, πολλαπλών σχημάτων, σετ συνδυασμού πολλαπλών χρήσεων
| Μοντέλο: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73mm |
Βιομηχανικό Σετ Καρβιδίου Κόκκινου Κουτιού 5 Τεμαχίων Προσαρμόσιμο Βαθμού YG8
| Μοντέλο: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
Ανθεκτικό στη διάβρωση σετ 5 τεμαχίων με περιστροφικά γρέζια καρβιδίου, μπλε στρογγυλή θήκη, προσαρμοσμένο δόντι και σχήμα
| Μοντέλο: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/64/67 χλστ |
Πολυδιάστατα σετ σπασμάτων καρβιδίου για λεπτομερείς επεξεργασίες κοπής μετάλλων, άλεσης και γυαλισμού
| Μοντέλο: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
12mm βιομηχανικά περιστροφικά σχοινιά σετ διπλό κόψιμο 10 κομμάτια βαρέα εργαλεία μεταλλουργίας κιτ
| Μοντέλο: | σετ γρέζινων |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Τομή: | μονό / διπλό / αλουμίνιο / διαμάντι / χοντρό / χάλυβα / μονή λεπτή κοπή |
Εγκατάσταση περιστροφικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών
| Μοντέλο: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ καρβιδίου με διπλή κοπή 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για εργασίες ακριβείας σε μέταλλο
| Μοντέλο: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/12,7/19/22 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/67 χλστ |
5 τεμάχια τεμάχια βαλβιδίου βολφραμίου με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων με καρβιδίου βολφραμίου, διάμετρος κοπής 12,7mm, με στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ Φρεζών Καρβιδίου 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |