ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SE-3M Virgin YG8 Ασημένιο συγκολλημένο ημιτελές χάλυβα με διάμετρο κοπής 9,6 mm για ακρίβεια άλεσης
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SL-2M Virgin Tungsten Carbide Preform - Ασημένια συγκολλημένη ημιτελής καρβιδική μάντρα με διάμετρο κόψιμο 8 mm
| Μοντέλο: | SL-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Ημιτελής Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζας SF-5M Βιομηχανικό για Αποξήλωση Εφαρμογής Λείανσης
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SF-5M Radius Tree Carbide Rotary Burr Blank με διάμετρο κοπής 12,7mm για προσαρμόσιμα προφίλ δοντιών
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-5M M1225 Παρθένος Καρβίδιο Τσιμέντου Συγκολλημένο με Ασήμι Ημιτελές Κενό Καρβιδίου με Διάμετρο Κοπής 12,7mm
| Μοντέλο: | SM-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Πριγκίπισσα βαθμίδα YG8 Ασημένιο συγκολλημένο καρβίδιο Burr Preform με διάμετρο κοπής 12 mm για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SL-4ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SJ-5M 60° Επικοινωνιακό σχοινί από καρβίδιο με διαμέτριο κοπής 12,7 mm και υλικό από καρβίδιο βολφραμίου για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SJ-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SG-3M Κορυφαίο δέντρο καρβιδίου περιστροφικό κενό με διάμετρο κοπής 9,6 mm για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SG-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SG-1BM Κωνική Μύτη Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Ημιτελές για Λείανση Δοντιών
| Μοντέλο: | SG-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SA-2ZM Κυλινδρικό Καρβιδένιο Φρέζα Κενό με Διάμετρο Κεφαλής 8mm για Ειδική Λείανση Δοντιών σε Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου
| Μοντέλο: | SA-2ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |