Keywords [ carbide burr kit ] match 60 producten.
5-delige hardmetalen roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide-borren met een snijdiameter van 12,7 mm en een staaf van 6 mm voor precisie metaalbewerking
| Model: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/58 mm |
Professionele wolfraamcarbide braamset 5-delige carbide roterende braamset
| Model: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Korrosiebestendig 5 stuk Carbide Rotary Burr Set Blauw Ronde Koffer Aanpassing Tand En Vorm
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/58/64/67mm |
5-delige AlTiN-gecoate dubbele snijcarbide braamset met 6 mm schacht in aluminium koffer
| Model: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 9,5/11/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 55/56/61/64mm |
AlTiN-gecoat meerzijdige hardmetalen braamset met 12,7 mm snijdiameter voor verbeterde slijtvastheid
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5 stukken AlTiN-gecoate slijtage- en warmtebestendige carbide-boor in aluminiumhoes
| Model: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
AlTiN-Coated 5-delige hardmetalen braamset met 6 mm schacht voor multi-materiaal werk in aluminium koffer
| Model: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61/64 mm |
10-delige AlTiN-gecoate Multi-Cut Carbide Burr Set voor metaalbewerking in aluminium koffer
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70/73 mm |
6 mm Schank Tungsten Burr Set Versatile Multi Shape Kit Voor Algemene Bewerking
| Model: | braam ingesteld |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73 mm |