Keywords [ carbide burr kit ] match 60 producten.
5-delige Carbide Rotary Burr Set met enkele fijne diamant- en aluminiumsnede voor multi-materiaal afwerking
| Model: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor met 6 mm staaf voor ruw maken van meerdere materialen
| Model: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
10-delige wolfraamcarbide roterende braamset met meerdere tandcombinaties voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
8-stuk AlTiN-gecoate wolfraamcarbide roterende boor set met multi-tand selectie en 6 mm staaf voor verbeterde duurzaamheid
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70 mm |
5-delige multi-vorm carbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter voor metaalbewerking
| Model: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/58 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-stuk Carbide Rotary Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm Sjangel voor multi-materiaal werk
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/70/77mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met dubbele snijontwerp en 12,7 mm snijdiameter voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M DC/SG-5M DC/SF-5M DC/SM-5M DC/SL-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor veelzijdig metaalbewerking
| Model: | SA-5M SC/SB-5M DC/SC-5M DC/SE-5M DC/SF-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende boor set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm staaf voor multi-materiaal werk
| Model: | SG-5M AL/SM-5M DM/SG-5M SC/SC-5M DM/SC-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70 mm |