Keywords [ carbide burr kit ] match 60 producten.
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht – Multi-vormige kit voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
Volframcarbide roterende boor set met 6 mm staaf en multi-shaped kit voor deburring en slijpen
| Model: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
10 stukken wolfraamcarbide-boorstel met 6 mm-schaal ️ Complete multi-shaped rotary boorkit voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/22/25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 556/67/70 mm |
5 stukken AlTiN-gecoate carbide-burr set Multi-Shape Kit voor harde materialen
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 8/9,6/12,7 mm |
| steeldia: | 25/28/32 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-stuk Multi-Shaped Carbide Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schank voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
12 mm Composite Rotary Burr Set 5 Piece Multi Shape Multi Purpose Combination Kit
| Model: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73MM |
10-delige TiAlN-gecoate roterende braamset – Hoogwaardige multi-vorm kit
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 119/25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70 mm |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Dubbel gesneden voor metaalverwerking
| Model: | SL-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
10-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor geavanceerd metaalwerk
| Model: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70 mm |