Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
Professionele roterende karbideburrs voor het bewerken van staalconstructies
| Model: | SB - 5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-3M Single Cut Ball Cylinder Burr - 6 mm Sank voor Juweliersgraveren
| Model: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
12 mm Composite Rotary Burr Set 5 Piece Multi Shape Multi Purpose Combination Kit
| Model: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73MM |
SC-5M Zilvergraad Tungstencarbide Blank met 12,7 mm snijdiameter voor custom grinding
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Anti-sticking Carbide Rotary Burrs SA-5M voor aluminium en kunststofbewerking
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SG-5M SC Frees-Adaptief aan gebogen en concave oppervlakken
| Model: | SG - 5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Aluminium Freesnijder SC-5M Polijsten Roestvrij Staal Ra0.4μM Oppervlak
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
YG8 kwaliteit wolfraamcarbide preform met 12,7 mm snijdiameter en zilver gebreid voor custom-burr productie
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
YG8 Carbide Wolfram-Vorformling mit 6 mm Schneiddurchmesser und massivem Typ für die kundenspezifische Gratproduktion
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 3 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SD-3ML6 Heavy Duty Roestvrij Staal Burr Verlengde Schacht YG7 Kwaliteit
| Model: | SD-3ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 158 mm |