Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
Profesjonalne frezy trzpieniowe z węglika spiekanego do obróbki konstrukcji stalowych
| Model: | SB-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-3M Jednostopniowy Frez Kulisty z Trzpieniem 6mm do Grawerowania Biżuterii
| Model: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
12 mm zestaw zwrotny burr 5 sztuk Multi Shape Multi-Purpose Kombinacja Kit
| Model: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73MM |
SC-5M Srebrny gatunek węglika spiekanego z średnicą cięcia 12,7 mm do szlifowania niestandardowego
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wyroby z tworzyw sztucznych
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SG-5M SC Wielofunkcyjny drzewny burr - dostosowany do zakrzywionych i zagłębionych powierzchni
| Model: | SG - 5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Aluminium Cut Rotary Burr Bit SC-5M Polerowanie ze stali nierdzewnej Ra0.4μM Powierzchnia
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Półprodukt z węglika spiekanego klasy YG8 z średnicą cięcia 12,7 mm, lutowany srebrem do produkcji niestandardowych grat
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Preformy z węglanu wolframu klasy YG8 o średnicy cięcia 6 mm i typu stałego do produkcji burrów na zamówienie
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 3mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SD-3ML6 Ciężkoodpowiedzialny szkielet ze stali nierdzewnej
| Model: | SD-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 158 mm |