Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
SH-5M Gebreid Carbide Burr 12,7 mm Kop Dubbel gesneden voor gewoon metaalwerk
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
High Performance Tungsten Carbide Burrs Efficient SD-5M voor het slijpen van de slijtage
| Model: | SD-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
Staal gesneden boorborrel SF-5M F12.72506 12.7 mm hoofdcarbide boor voor algemene verwerking
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-3M Diamantgeslepen hardmetalen braam - Voor gecontroleerd snijden van roestvrij staal en Inconel
| Model: | SD-3M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
Stalen wolfraamcarbide-burrbits SF-3M Duurzaam voor precisie metaalbewerking
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
Industrial Red Box Carbide Burr Set 5 stukken aanpasbaar YG8 kwaliteit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
10-delige Carbide Rotary Burr Set met Aangepaste Tanden en Vormen voor Metaalbewerking
| Model: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige AlTiN-gecoate dubbele snijcarbide braamset met 6 mm schacht in aluminium koffer
| Model: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 9,5/11/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 55/56/61/64mm |
AlTiN-gecoat meerzijdige hardmetalen braamset met 12,7 mm snijdiameter voor verbeterde slijtvastheid
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5 stukken AlTiN-gecoate slijtage- en warmtebestendige carbide-boor in aluminiumhoes
| Model: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |