SL-4M Kogelvormige Cone Staal Gefreesde Carbide Burr - L12.728 Voor Gebogen en Interne Staalbewerking
| Model: | SL-4MST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SM-5M Carbide Rotary Burr met aluminium snijwerk - Geschikt voor algemene metaal oppervlakte afwerking
| Model: | SM-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SF-5M Carbide Aluminium Snijrolboor voor Zacht Metaalbewerking Anti-verstopontwerp
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5M Kogelneus Aluminium Snij Wolframcarbide Braam - C12.72506AL voor het bewerken van gebogen zacht metaal
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-5M Vlamvormige dubbel gesneden carbideboor - H12.73206 voor het mengen van gebogen oppervlakken
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
Carbide Frees met Combi Cut Ontwerp - Voor Efficiëntie bij Bewerking van Meerdere Materialen
| Model: | VA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Combi-carbide roterende boeren met meerdere tanden voor verschillende werkstukvormen
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12.7cm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-42M Solid Carbide Ball Nosed Cylinder Burr - 3 mm hoofd en staaf voor precisie beperkt werk
| Model: | SC-42M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |