Slijtagevaste enkelvoudige snede hardmetalen braam E12.72206 voor het afwerken van harde materialen
Plaats van herkomst China
Merknaam CABURTECH
Certificering ISO9001-2008
Modelnummer SE-5MSC
Min. bestelaantal 100pcs/model
Prijs 1-20USD
Verpakking Details Standaard omdoos
Levertijd 15-30 dagen
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen 60000-70000PCS/MAAND
Productdetails
Model: SE-5MSC Snijd Dia.: 12,7 mm
Snijlengte: 22 mm Schacht: 6 mm
Globaal: 67 mm Snee: SC