Stożkowa freza węglikowa z zaokrąglonym czubkiem SL-4M - L12.728 do obróbki zakrzywionych i wewnętrznych powierzchni stalowych
| Model: | SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SM-5M Karbidowa frezarka obrotowa z nacięciem aluminiowym - Nadaje się do ogólnego wykańczania powierzchni metalowych
| Model: | SM-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SF-5M Karbid Aluminium Cut Rotary Burr do przetwarzania miękkich metali
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5M Kulkowy Nos Aluminium Cut Carbide Burr - C12.72506AL do obróbki metali miękkich
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-5M Frez trzpieniowy z węglika spiekanego o kształcie płomienia, podwójny nacięcie - H12.73206 do obróbki powierzchni krzywych
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
Karburowe obróbki obracające z konstrukcją Combi Cut - dla wydajności obróbki wielomateriałów
| Model: | VA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Frezy trzpieniowe z węglika spiekanego z wielozębnym wzorem do różnych kształtów obrabianych przedmiotów
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 cm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-42M Głowica cylindrowa z kulą węglowodorkową - głowa 3 mm i podstawa do precyzyjnej pracy zamkniętej
| Model: | SC-42M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |