SL-4M Toplu Burunlu Konuslu Çelik Kesilmiş Karbid Burr - L12.728 Eğri ve İç Çelik İşlemleri İçin
| Modeli: | SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Alüminyum Kesimli SM-5M Karbür Döner Çapak - Genel Metal Yüzey İşlemesi İçin Uygundur
| Modeli: | SM-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SF-5M Yumuşak Metal İşleme Karbid Alüminyum Kesik Döner Burr Anti-Stop Tasarımı
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-5M Top Burr Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C12.72506AL Kavisli Yumuşak Metal İşleme için
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-5M Alev Şekilli Çift Kesilmiş Karbür Burr - H12.73206 Eğri Yüzey Karıştırma İşleri İçin
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
Kombine Kesim Tasarımlı Karbür Döner Burlar - Çok Malzemeli İşleme Verimliliği İçin
| Modeli: | VA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çok Dişli Tasarımlı Kombi Karbür Döner Burlar, Çeşitli İş Parçası Şekilleri İçin
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12.7cm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-42M Katı Karbid Topu Burr Silindir Burr - 3mm Başı ve Keskin İş için Çubuk
| Modeli: | SC-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |