Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
10-delige wolfraamcarbide roterende braamset met meerdere tandcombinaties voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met 6 mm staaf voor aluminium diamant single cut combo
| Model: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/77 mm |
Wolfraamcarbide Freeset met Multi-Tooth Ontwerp en 6mm Schacht voor Metaalbewerking
| Model: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/64/67 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor met 6 mm staaf voor ruw maken van meerdere materialen
| Model: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met multi-cut voor algemeen metaalwerk in aluminium hoesje
| Model: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/61/64 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met 6 mm staaf voor algemene bewerking
| Model: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/61/64mm |
Volframcarbide roterende boor set met 6 mm staaf en multi-shaped kit voor deburring en slijpen
| Model: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset in aluminium koffer voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met multi-tand combinatie en 6 mm schacht voor diverse materialen
| Model: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/22/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/67/70 mm |
8-stuk AlTiN-gecoate wolfraamcarbide roterende boor set met multi-tand selectie en 6 mm staaf voor verbeterde duurzaamheid
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70 mm |