Keywords [ tungsten carbide rotary file ] match 14 producten.
Countersink 90° Tungstencarbide Rotary Burrs SK-5M Single Cut voor rechthoekige chamfers
| Model: | SK-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
Aluminium Snij YG6 Wolframcarbide Braam SB-5 Hoge Efficiëntie Non-Ferro Metaal Bewerking
| Model: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Heavy Duty Wolframcarbide Freesvormen SF-5M Duurzaam Geen Coating Voor Lasreiniging
| Model: | SF-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-3M Stalen Snij Wolframcarbide Roterende Frezen Lasrupsverwijdering Anti-corrosie
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
High Performance Carbide Rotary File Silver Braze 25mm Snijlengte SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
VA Op Maat Gemaakte Gegraveerde Carbide Rotary Burr Carbide Rotary Vijl Met 6mm Schacht
| Model: | combi braam |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
YG8 Carbide Burr met bolle punt, boomvorm SF-5M voor precisie metaalbewerking
| Model: | SF-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-5ZM Karbide Rotatievijl - Dubbele snede voor metaal- en gietstukverwerking
| Model: | SH-5ZM gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SA-5M 5-assige CNC precisie wolfraamcarbide braam met 0,1 mm slagtolerantie en zilver gesoldeerde las
| Model: | SA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5M YG8 Carbide Burr met Helische Fluit voor Precisie Gietijzer Bewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |