Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
Aluminium Snij YG6 Wolframcarbide Braam SB-5 Hoge Efficiƫntie Non-Ferro Metaal Bewerking
| Model: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-3M Stalen Snij Wolframcarbide Roterende Frezen Lasrupsverwijdering Anti-corrosie
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M 5-assige CNC precisie wolfraamcarbide braam met 0,1 mm slagtolerantie en zilver gesoldeerde las
| Model: | SA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-2M Fijn gegraveerde verwerking Carbide Rotary Burr met microgranulair wolfraamcarbide en trillingsgedempte schakel
| Model: | SM-2MSC |
|---|---|
| gesneden dai: | 6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
Corrosiebestendige wolfraamcarbide-booringen SG-3M dubbel gesneden voor mariene omgevingen
| Model: | SG-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
10-delige multi-tand Carbide Rotary Burr Set met wolfraamcarbide materiaal en 6 mm staaf voor metaalbewerking
| Model: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/22/25/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/67/70/77mm |
SF-5M Sngle Fine Cut Pure Raw Material Wolframcarbide Burr - Silver Brazing zorgt voor <0.15mm uitloop
| Model: | SF-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-2M Maagdelijke wolfraamcarbide zilver gesoldeerde halfafgewerkte wolfraamcarbide braam blanco met 8 mm snijdiameter
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Stalen wolfraamcarbide-burrbits SF-3M Duurzaam voor precisie metaalbewerking
| Cijfer: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SF-3M AL |
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
High Performance Tungsten Carbide Burrs Efficient SD-5M voor het slijpen van de slijtage
| Model: | SD-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |