SB-5M Carbide Rotary Burr - B12.72506 INOX gesneden type voor metaalbewerking
Plaats van herkomst China
Merknaam CABURTECH
Certificering ISO9001-2008
Modelnummer SB-5M IN
Min. bestelaantal 100pcs/model
Prijs 1-20USD
Verpakking Details Standaard omdoos
Levertijd 15-30 dagen
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen 60000-70000PCS/MAAND
Productdetails
Model: SB-5M IN Snijd Dia.: 12,7 mm
Snijlengte: 25 mm Schacht: 6 mm
Globaal: 70 mm Snee: in
Coating: Nee Materiaal: Wolfraamcarbide
Cijfer: YG8 Type: Zilver Braze
Werkstuk: Roestvrij staal, staal, gietijzer
Markeren:
met een vermogen van niet meer dan 10 W