Staal gesneden boorborrel SF-5M F12.72506 12.7 mm hoofdcarbide boor voor algemene verwerking
Plaats van herkomst China
Merknaam CABURTECH
Certificering ISO9001-2008
Modelnummer SF-5M ST
Min. bestelaantal 100pcs/model
Prijs 1-20USD
Verpakking Details Standaard omdoos
Levertijd 15-30 dagen
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen 60000-70000PCS/MAAND
Productdetails
Model: SF-5M ST Snijd Dia.: 12,7 mm
Snijlengte: 25 mm Schacht: 6 mm
Globaal: 70 mm Snee: ST
Coating: Nee Materiaal: Wolfraamcarbide
Cijfer: YG8 Type: Zilver Braze
Werkstuk: Staal, gietijzer
Markeren:
met een vermogen van niet meer dan 10 W
motorreparatie-carbide-borr-gereedschap
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Laat een bericht achter.
Productbeschrijving
SF-5M F12.72506 Staalgesneden Carbide Rotary Burr - 12,7 mm Kop voor Algemene Bewerking
Technische Parameters
Model Snijdiameter (D1) Snijlengte (D2) Schacht (L1) Totale lengte (L2) Type Snede
SF-5M ST 12,7 25 6 70 Zilver solderen Staal
Staal gesneden boorborrel SF-5M F12.72506 12.7 mm hoofdcarbide boor voor algemene verwerking 0