SB-5M Karburowy obrotowy węgiel - B12.72506 Rodzaj cięcia INOX do obróbki metalu
Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa CABURTECH
Orzecznictwo ISO9001-2008
Numer modelu Wejście SB-5M
Minimalne zamówienie 100 sztuk/model
Cena 1-20USD
Szczegóły pakowania Standardowy karton eksportowy
Czas dostawy 15-30 dni
Zasady płatności Akredytywa, T/T, Western Union
Możliwość Supply 60000-70000 SZTUK/MIESIĄC
Szczegóły produktu
Model: Wejście SB-5M Średnica cięcia: 12,7 mm
Długość cięcia: 25mm Cholewka: 6mm
ogólnie: 70mm Cięcie: W