ALLE PRODUCTEN
SL-1BM Taper met Radius Hardmetalen Frees Semi-afgewerkt voor Overgangsoppervlak Snede met 6 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SL-4M Taper met Radius 12,7 mm Snijdiameter YG8 Kwaliteit Half afgewerkte Carbid Roterende Braam voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank met 16 mm snijdiameter en YG8 kwaliteit voor aangepaste tandschleuring
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 14,5 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 62 mm |
Vlamvormige carbide roterende boor met 9,6 mm snijdiameter voor aanpasbare gebogen oppervlaktewerkzaamheden
| Model: | SH-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Vlamvormige hardmetalen roterende braam blanco met 8 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Puntige Boomvorm Hardmetalen Frees Blank met 12,7 mm Snijdiameter en YG8 Wolfraamcarbide voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SF-2M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr Blank met 8 mm snijdiameter en YG8-kwaliteit voor custom grinding
| Model: | SF-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SC-2M Kogelvormige Cilindervormige Hardmetalen Frees met 8 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit voor Maalgereedschap
| Model: | SC-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SF-3M Radius Boomvorm Hardmetalen Frees - 9,6 mm Snijdiameter YG8 Kwaliteit Wolframcarbide Half-afgewerkte Blank
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |