ALLE PRODUCTEN
SG-15M G1938 YG8 Wolframcarbide Voorgevormd Gereedschap – 19mm Snijdiameter Zilver gesoldeerd Half-afgewerkte Braam
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 38 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 83mm |
SD-5M D12.711 YG8 wolfraamcarbide preform met 12,7 mm snijdiameter voor custom-burr productie
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SA-3ZM Carbide Burr Blank met 10 mm hoofddiameter voor aanpasbaar tandprofiel en zilveren braze
| Model: | SA-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
YG8 Carbide Wolfram-Vorformling mit 6 mm Schneiddurchmesser und massivem Typ für die kundenspezifische Gratproduktion
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 3 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
YG8 kwaliteit wolfraamcarbide preform met 12,7 mm snijdiameter en zilver gebreid voor custom-burr productie
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SD-5M Bolvormige halffabricate Carbide Burr Blank met 12,7 mm hoofddiameter en YG8-kwaliteit voor aangepaste tandenmalen
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
YG8 Kwaliteit Semi-Afgewerkte Hardmetalen Freesvoorbewerking met 6 mm Snijdiameter en Massief Type voor Maatwerk Gereedschap
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SE-2M E0815 8 mm snijdiameter wolfraamcarbide preform voor aangepaste tand slijpen half afgewerkte carbide Burr
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 15 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 60 mm |
SD-3M Bolvormige Carbide Burr Blank met 9,6 mm hoofddiameter en YG8-kwaliteit voor interne hoeken
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
SE-2M Ovaal Carbide Burr Blank met 8 mm kopdiameter en YG8-kwaliteit voor slijpen op maat
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 15 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 60 mm |