ALLE PRODUCTEN
60° Countersink Carbide Burr Blank met 6 mm hoofddiameter en YG8-kwaliteit voor op maat geslepen
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SE-5M Ovaal Gelaste Semi-Afgewerkte Carbide Braam Blank met 12,7 mm Kopdiameter voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SK-1BM 90° Verzinkboor Blank van hardmetaal met een kopdiameter van 6 mm en YG8-kwaliteit voor slijpen op maat
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank voor op maat slijpen van tanden in YG8-kwaliteit wolfraamcarbide
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SF-5ZM Radiusboom Carbidebraam Blank met 12mm Kop en 6mm Schacht voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SF-5ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Vlamvormige carbide borrel met 12,7 mm hoofddiameter voor aangepaste tandschleuring - zilveren braze type
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SG-15M Puntige boomcarbide-borrel - 19 mm hoofddiameter voor op maat geslepen
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 38 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 83mm |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12,7 mm diameter voor aangepaste tandenmalen
| Model: | SM-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
YG8-kwaliteit zilver gebreid karbide-burr-preform met 12,7 mm snijdiameter voor custom-slijpen
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
YG8-kwaliteit zilveren gebreid karbide-borrelpreform met een snijdiameter van 10 mm voor custom-borrelproductie
| Model: | SD-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 9 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |