ALLE PRODUCTEN
YG8-graad wolfraamcarbide preform met 19 mm snijdiameter en zilver gebreid voor custom-burr productie
| Model: | SG-7M8 |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-3ZM L1025 Virgin Carbide Preform – Zilver gesoldeerd, Half-afgewerkt voor Burr Productie
| Model: | SL-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-2M L0822 Zilveren geslepen leeg ️ half afgewerkt voor het maken van gereedschappen op maat
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SL-1BM L0616 Zilver gesoldeerde preform – Half-afgewerkt voor braamproductie
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SJ-5M J12.711 Virgin Carbide Preform
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SC-1BM C0616 Zilver gesoldeerde hardmetalen braam preform met 6 mm snijdiameter en YG8-kwaliteit voor slijpen op maat
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SG-1BM G0616 Virgin Tungsten Carbide Preform Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr met 6 mm snijdiameter
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SF-5M F12.725 Virgin Tungsten Carbide Preform met 12,7 mm snijdiameter en zilver gebreid voor de productie van Burr
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-5ZM H1232 Nieuwe wolfraamcarbide blank – Soldeergesoldeerde roterende braam met 12 mm snijdiameter
| Model: | SH-5ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SH-2M Maagdelijke wolfraamcarbide zilver gesoldeerde halfafgewerkte wolfraamcarbide braam blanco met 8 mm snijdiameter
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |