Keywords [ carbide rotary file ] match 14 producten.
SA-5M Cylinder zonder eindgesneden diamant gesneden carbide borrel - voor hard materiaal platte en zijdelingse werken
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5ZM Bolvormige cilindervormige karbideboor - dubbel gesneden voor gebogen en plat werk
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M 5-assige CNC precisie wolfraamcarbide braam met 0,1 mm slagtolerantie en zilver gesoldeerde las
| Model: | SA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5M YG8 Carbide Burr met Helische Fluit voor Precisie Gietijzer Bewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |