Keywords [ carbide rotary file ] match 14 Ürünler.
SA-5M Silindirsiz Uç Kesim Elmas Kesim Karbür Çapak - Sert Malzeme Düz ve Yan İşleme İçin
| Modeli: | SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-5ZM Küre Uçlu Silindir Şekilli Karbür Çapak - Eğri ve Düz İşlemler İçin Çift Kesim
| Modeli: | SC-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M 5 Eksenli CNC Precision Tungsten Carbide Burr, 0.1mm Akış Toleransı ve Gümüş Lehimlendirme
| Modeli: | SA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Hassas Dökme Demir İşleme İçin Helisel Yiv Tasarımlı SC-5M YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |