Keywords [ carbide rotary file ] match 14 produkty.
SA-5M Frez trzpieniowy z diamentowym nacięciem bez czołowego cięcia - do obróbki płaskiej i bocznej materiałów twardych
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5ZM Kulkowy Burr w kształcie cylindru w kształcie węglowodu - podwójne cięcie do wykonywania zakrzywionych i płaskich prac
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M 5-osiowa precyzyjna frezarka CNC z węglika wolframu z tolerancją bicia 0,1 mm i spawaniem lutem twardym
| Model: | SA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5M YG8 Grade Tungsten Carbide Burr z konstrukcją spiralną fluty do precyzyjnego obróbki żelazem odlewanym
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |