Keywords [ carbide rotary file ] match 14 προϊόντα.
SA-5M Κύλινδρο χωρίς τερματικό κόψιμο - Για σκληρό υλικό επίπεδη και πλευρική εργασία
| Μοντέλο: | SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-5ZM Μυτερή Κυλινδρική Καρβιδίου με Σφαιρική Άκρη - Διπλής Κοπής για Καμπύλες και Επίπεδες Εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M 5-άξονας CNC Precision Tungsten Carbide Burr με ανοχή διαρροής 0,1 mm και ασημένια συγκόλληση
| Μοντέλο: | SA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-5M YG8 Tungsten Carbide Burr με σχεδιασμό ελικοειδούς αυλακιού για μηχανουργική κατεργασία χυτοσιδήρου ακριβείας
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |