Virgin YG8 Zilvergelijmd half afgewerkte carbide-blank met een snijdiameter van 8 mm voor precisiebreiding
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 6.4mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SB-1BM Wolframkarbid roterende braam blanco met 6 mm snijdiameter voor op maat slijpen van tanden
| Model: | SB-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SJ-6M Virgin YG8 Wolframcarbide Blank voor Custom Rotary Burr Manufacturing met 16 mm snijdiameter en zilveren braze type
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 14,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 62 mm |
SF-3M Virgin Grade Tungsten Carbide Silver Brazed Preform voor Custom Grinding Halffabricate Carbide Burr
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SA-3M Carbide Rotary Burr Blank met Aanpasbaar Tandprofiel in Slijtvast Wolfraamcarbide en Zilverbraam Type
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SC-5M Zilvergraad Tungstencarbide Blank met 12,7 mm snijdiameter voor custom grinding
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SG-3M Zilver gesoldeerde wolfraamcarbide braam met 9,6 mm snijdiameter en aanpasbare snijgeometrie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SH-3ZM Onvoltooide Carbide Burr Blank met aanpasbare tandschleuring en 10 mm snijdiameter in wolfraamcarbide materiaal
| Model: | SH-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-delige multi-tand Carbide Rotary Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schakel voor verschillende materialen
| Model: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
8-stuk AlTiN-gecoate wolfraamcarbide roterende boor set met multi-tand selectie en 6 mm staaf voor verbeterde duurzaamheid
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70 mm |