Virgin YG8 Srebro lutowane półwykończone węglowodorowe pustkowie z średnicą cięcia 8 mm do precyzyjnego szlifowania
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 6,4 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 51mm |
SB-1BM Tungsten Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SB-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Pusty węglik wolframu SJ-6M YG8 do produkcji frezów obrotowych na zamówienie o średnicy cięcia 16 mm i typie lutowania srebrnego
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 14,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 62 mm |
SF-3M Masywnie Twardy Węglik Wolframu Srebrnie Lutowana Półprodukt do Niestandardowego Szlifowania Półwykończonego Freza z Węglika
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Gładzik obrotowy z węglika spiekanego SA-3M z konfigurowalnym profilem zęba z węglika wolframu odpornego na ścieranie i lutem srebrnym
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SC-5M Srebrny gatunek węglika spiekanego z średnicą cięcia 12,7 mm do szlifowania niestandardowego
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SG-3M Srebro-spalania Tungsten Carbide Burr z 9,6 mm średnicy cięcia i personalizacji geometrii cięcia
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SH-3ZM Niewykończony trzpień węglikowy z możliwością dostosowania szlifowania zębów i średnicą cięcia 10 mm z materiału węglika wolframu
| Model: | SH-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z wielozębnym ostrzem, średnicą cięcia 12,7 mm i chwytem 6 mm do różnych materiałów
| Model: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
8-częściowy powlekany węglem wolframowym zestaw obrotowy z wyborem wielu zębów i 6 mm ramy dla zwiększonej trwałości
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70mm |