SM-5ML6 Long Shank Taper Double Cut Rotary Burr - M12.72206 voor diepgat- en hellingswerkzaamheden
| Model: | SM-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 172mm |
SG-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr 150mm Shank voor diep holte en complexe contourwerkzaamheden
| Model: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SA-5M AlTiN Gecoate Aluminium Snijkarbidebraam met 12,7 mm Snijdiameter voor Glad Afwerking
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SN-4M Dubbelgesneden hardmetalen braam met AlTiN-coating – 12,7 mm snijdiameter voor algemene metaalbewerking
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SF-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr - 150 mm Shank voor flexibel diepgat- en holtewerk
| Model: | SF-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SJ-5M AlTiN-Coated Dubbele Snede 60° Verzinkboor voor Verzinken en Afschuinen
| Model: | SJ-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SK-5M AlTiN-gecoate dubbel gesneden 90° tegenverzinkingsboor voor verticale tegenverzinking en kamfering
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SH-5M AlTiN-Coated Dubbelgesneden Hardmetalen Frees Vlamvorm voor Metaal- en Gietwerk
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SB-5M AlTiN-Coated Dubbel Gesneden Hardmetalen Frees – B12.72506 voor Algemeen Metaalwerk
| Model: | SB-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M AlTiN-gecoate eenvoudig gesneden carbide-boor - warmte- en slijtvast voor algemene metaalbewerking
| Model: | SA-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |