Ακατέργαστο ημικατεργασμένο κενό καρβιδίου YG8 συγκολλημένο με ασήμι με διάμετρο κοπής 8mm για λείανση ακριβείας
| Μοντέλο: | SD-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6.4mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
SB-1BM Tungsten Carbide Rotary Burr Blank με διάμετρο κοπής 6 mm για προσαρμοσμένη άλεση δοντιών
| Μοντέλο: | SB-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SJ-6M Virgin YG8 Tungsten Carbide Blank για την κατασκευή Custom Rotary Burr με διάμετρο κοπής 16 mm και τύπο Silver Braze
| Μοντέλο: | SJ-6M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 62 χιλιοστά |
SF-3M Παρθένας ποιότητας καρβιδίου του βολφραμίου προδιαμορφωμένο με συγκόλληση αργύρου για ημιτελή γρέζια καρβιδίου κατά παραγγελία
| Μοντέλο: | SF-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SA-3M Carbide Rotary Burr Blank με προσαρμόσιμο προφίλ δοντιού σε ανθεκτικό στην φθορά Carbide Tungsten και τύπου Silver Braze
| Μοντέλο: | SA-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SC-5M Χρυσόβαθμη χάλυβα βαλφραμίνης βολφραμίνης με διάμετρο κοπής 12,7 mm για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SC-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SG-3M Καρβιδένια Φρέζα με Συγκόλληση Αργύρου και Διάμετρο Κοπής 9.6mm και Προσαρμόσιμη Γεωμετρία Κοπής
| Μοντέλο: | SG-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SH-3ZM Ακατέργαστο Καρβιδικό Φρέζα με Προσαρμόσιμη Τριβή Δοντιών και Διάμετρο Κοπής 10mm από Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου
| Μοντέλο: | SH-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Δοντιών 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Διάφορα Υλικά
| Μοντέλο: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
8 τεμάχια καλυμμένα με αλτινικό άνθρακα βολφραμίνης περιστροφικό σχήμα με επιλογή πολλαπλών δοντιών και 6 mm άξονα για βελτιωμένη αντοχή
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |