SE-5M Oval Single Cut Carbide Burr E12.72206 SC For Metal Machining
Place of Origin CHINA
Brand Name CABURTECH
Certification ISO9001-2008
Model Number SE-5M SC
Minimum Order Quantity 100PCS/MODEL
Price 1-25USD
Packaging Details Standard Export Carton
Delivery Time 15-30DAYS
Payment Terms L/C,T/T,Western Union
Supply Ability 60000-70000PCS/MONTH
Product Details
Model: SE-5M SC Cut Dia: 12.7mm
Cut Length: 22mm Shank: 6mm
Overall: 67mm Cut: SC