SE-5M Oval Tek Kesimli Karbid Burr E12.72206 SC Metal İşleme için
Menşe yeri Çin
Marka adı CABURTECH
Sertifika ISO9001-2008
Model numarası SE-5M SC
Min sipariş miktarı 100 adet/model
Fiyat 1-25USD
Ambalaj bilgileri Standart İhracat Kartonu
Teslim süresi 15-30 gün
Ödeme koşulları L/C,T/T,Western Union
Yetenek temini 60000-70000PCS / AY
Ürün Detayları
Modeli: SE-5M SC Kesim Çapı: 12,7 mm
Kesim Uzunluğu: 22 mm İncik: 6 mm
etraflı: 67 mm Kesmek: SC