Keywords [ carbide burr kit ] match 60 Ürünler.
Metal İşleme İçin 12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
5. Parça Tungsten Karbid Burr Set, 12.7 mm kesim çapı ve metal işleme için 6 mm çubuk
| Modeli: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
6mm Şaftlı Hassas Metal İşleme için 5 Parçalı Çift Kesim Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
10 Parçalı Çok Dişli Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzemeli ve Metal İşleme İçin 6mm Saplı
| Modeli: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/67/70/77 mm |
5 parça Tungsten Karbid Rotary Burr, metal işleme için alüminyum kafes içinde
| Modeli: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Çok Dişli Kombinasyonlu ve 6mm Saplı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çeşitli Malzemeler İçin
| Modeli: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/22/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/67/70mm |
Çoklu Kesim Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzeme ve 6mm Şaftlı, Çeşitli İşleme Görevleri İçin 5 Parça
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
AlTiN kaplamalı, metal işleme için 12.7 mm kesim çaplı 5 parçalı çok kesimli karbid rotary burr seti
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN kaplamalı çok şekilli çok dişli karbonit dönen birer çukur seti genel metal işleme için
| Modeli: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Çok dişli tasarımlı ve metal işleme için 6 mm'lik çubuğu olan Tungsten Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/64/67 mm |