Tüm Ürünler
12mm Kompozit Döner Çapak Seti 5 Parça Çoklu Şekil Çok Amaçlı Kombinasyon Kiti
| Modeli: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28MM |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73MM |
Endüstriyel Kırmızı Kutusu Karbid Burr Set 5 Parça Özel YG8 Sınıfı
| Modeli: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
Korozyona Dayanıklı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti Mavi Yuvarlak Kılıf Özel Diş ve Şekil
| Modeli: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/64/67 mm |
Detaylı Metal Kesme, Döşeme ve Poliş İşlemleri için Çeşitli Karbid Döşeme Setleri
| Modeli: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
12 mm Endüstriyel Döner Burrs Set Çift Kesim 10 Parça Ağır Görevli Metal İşleme Kiti
| Modeli: | çapak seti |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| Kesmek: | tek/çift/alüminyum/elmas/kaba/çelik/tek ince kesim |
6mm Saplı ve Çok Şekilli Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çapak Alma ve Taşlama İçin
| Modeli: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
6mm Şaftlı Hassas Metal İşleme için 5 Parçalı Çift Kesim Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
5. Parça Tungsten Karbid Burr Set, 12.7 mm kesim çapı ve metal işleme için 6 mm çubuk
| Modeli: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
5-parça 12.7 mm kesim çaplı Tungsten Karbid Burr Metal işleme için 6 mm çubuğu ile seti
| Modeli: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Metal İşleme İçin 12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |